Naše zaměření a služby

Umíme to s plechy a máme široké portfolio produktů

Od malých výpalků po velké svařence a montážní celky. Potřebujete malé držáky, příchytky nebo stovky složitých svařovaných sestav? Vyrábíte elektro či jiné zařízení a potřebujete pro ně kvalitní opláštění nebo krycí plechy? Máme mnohaleté zkušenosti s výrobou různých elektroskříní. Vyrábíme také nejrůznější rozvodné skříně, krabice, bedny, trezory a průmyslové vany.

Díky našim zaměstnancům a širokému spektru kvalitního strojního vybavení jsme schopni pro Vás vyrobit téměř jakýkoli produkt z plechu. Naši technologové navrhnou nejlepší způsob výroby a naši zkušení specialisté v oboru CNC laserového pálení, vysekávání, ohýbání a svařování jsou připraveni poprat se s jakoukoli výzvou.

Ročně zpracujeme tisíce různých položek jako jsou výměníky, plechové součástky stavebních strojů, pojezdy, kamna, grily, průmyslové pračky, různá víka (např. víka na cisterny), bezpečnostní ochozy, schůdky a stupínky, brány, navíjecí zařízení.

Naše kvalitní výrobky jsou součástí světových značek v mnoha odvětvích, např. manipulační technika, stavební a dopravní stroje, elektrotechnický průmysl, balicí technika, textilní a plastikářský průmysl, medicínská technika, solární technologie a další.